Slide background

Systemy bilingowe

LogoWww Kobi 96x96

System bilingowy Kobi

Kobi jest najnowocześniejszym na rynku systemem bilingowym przeznaczonym dla odbiorców korporacyjnych oraz małych i średnich operatorów wymagających przetwarzania dużych ilości danych w czasie rzeczywistym.

Więcej

LogoWww FDK 96x96

Funkcje dodatkowe Kobi

W skład systemu bilingowego Kobi wchodzi wiele funkcji dodatkowych. Najbardziej popularne z nich to m. in. porównanie bilingów od operatorów, synchronizacja struktury organizacyjnej, rozliczenie faktur i obciążenie jednostek.

Więcej

LogoWww ZNS 96x96

Zalety naszych systemów

Innowacyjny sposób taryfikacji, nowoczesna architektura oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliły nam przygotować bezpieczny i funkcjonalny system bilingowy charakteryzujący się między innymi ...

Więcej

LogoWww KSB 96x96

Korzyści stosowania bilingu

Nowoczesne dobrze zarządzane przedsiębiorstwo nie może zaniechać rozliczania kosztów telekomunikacyjnych. Koszty związane z ruchem telefonicznym nadal są znaczące dla przedsiębiorstwa ...

Więcej

Plany techniczne

 • Nowy WebReporter

  Moduł WebReporter przeznaczony jest do generowania raportów z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Dane pobierane są bezpośrednio z bazy systemu Kobi. WebReporter umożliwia autoryzację użytkownika przez podanie loginu i hasła lub automatycznie z wykorzystaniem bazy LDAP (logowanie domenowe). Zarządzanie uprawnieniami realizowane jest z poziomu przeglądarki.

  Opublikowano: 02 luty 2017

  Więcej

 • Konsola Operatorska, czyli....

  ... VoiStation. W końcu ubiegłego roku zakończyliśmy prace nad pierwszą pełną wersją Konsoli Operatorskiej. Otrzymała ona w związku z tym nową nazwę i od teraz mamy do czynienia z VoiStation.

  Opublikowano: 02 luty 2017

  Więcej

 • Paszportyzacja - nowa funkcja Kobi

  Paszportyzacja Moduł Paszportyzacji pozwala rejestrować w systemie wszelkie informacje dotyczące numerów telefonicznych, zarówno komórkowych jak też linii wewnętrznych central abonenckich oraz bezpośrednich łączy do operatorów.

  Opublikowano: 02 czerwiec 2016

  Więcej

Bieżąca działalność firmy

 • Rozpoczęliśmy Nowy Rok 2017...

  ... a z nim pierwsze wdrożenia. W pierwszej kolejności pragniemy życzyć Państwu - naszym Klientom i Współpracownikom - Pomyślności i wielu sukcesów na ten Nowy Rok.

  Opublikowano: 02 luty 2017

  Więcej

 • bieżące wdrożenia...

  ... czyli nad czym aktualnie pracujemy. Pół roku 2016 prawie za nami... Meldujemy zatem, iż w tym czasie bardzo intensywnie pracowaliśmy.

  Opublikowano: 23 czerwiec 2016

  Więcej

 • Nasi nowi Klienci - 12/2015

  Klienci pozyskani w grudniu.   Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w grudniu 2015 podpisaliśmy umowy z kilkoma nowymi klientami. Mamy nadzieję na długofalową i udaną współpracę.

  Opublikowano: 30 grudzień 2015

  Więcej

Nasi klienci

accor1
bankpocztowy1
bik1
bor1
capgemini1
ciech1
damovo1
dimension1
edf1
grupa-zywiec1
herbapol1
ideabank1
inditex1
ing2
inig1
intercars1
kancelaria_rp1
kruz1
maic1
metro1
mjwpu1
netia2
obi1
onet1
orange_jpeg_z_painta
pekao1
play1
poczta1
policja1
pzl1
raiffeisen1
sodexo1
szpital1
TNT1
uam1
UDT1
UMBydgoszcz1
UMKatowice1
UZielonogorski1
ZarzadPortuGdansk1
zus1

Użyte loga firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.