Slide background

Systemy bilingowe

LogoWww Kobi 96x96

System bilingowy Kobi

Kobi jest najnowocześniejszym na rynku systemem bilingowym przeznaczonym dla odbiorców korporacyjnych oraz małych i średnich operatorów wymagających przetwarzania dużych ilości danych w czasie rzeczywistym. Zastosowane technologie pozwoliły osiągnąć wysoką wydajność oraz stabilność aplikacji.

Więcej

LogoWww ZNS 96x96

Konsola VoiStation

Aplikacja przeznaczona do zarządzania ruchem telefonicznym na stanowiskach recepcyjnych oraz dyspozytorskich. Oprogramowanie rozszerza możliwości stanowiska operatorskiego, pozwala na bieżąco śledzić status linii wewnętrznych czy kierować połączenia do wskazanych odbiorców.

Więcej

LogoWww Webreporter 96x96

WebReporter

Moduł WebReporter przeznaczony jest do generowania raportów z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Dane pobierane są bezpośrednio z bazy systemu Kobi. WebReporter umożliwia autoryzację użytkownika przez podanie loginu i hasła lub automatycznie z wykorzystaniem bazy LDAP.

Więcej

Plany techniczne

 • PhoneBilling... już niebawem

  Nowa aplikacja PhoneBilling przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android.   Aplikacja pozwala na kontrolę połączeń telefonów komórkowych w trybie on-line. PhoneBilling przeznaczony jest dla firm, które potrzebują sprawować kontrolę nad czasem pracy pracowników pod kątem rozmów telefonicznych.

  Opublikowano: 08 czerwiec 2017

  Więcej

 • Nowy WebReporter

  Moduł WebReporter przeznaczony jest do generowania raportów z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Dane pobierane są bezpośrednio z bazy systemu Kobi. WebReporter umożliwia autoryzację użytkownika przez podanie loginu i hasła lub automatycznie z wykorzystaniem bazy LDAP (logowanie domenowe). Zarządzanie uprawnieniami realizowane jest z poziomu przeglądarki.

  Opublikowano: 02 luty 2017

  Więcej

 • Konsola Operatorska, czyli....

  ... Konsola VoiStation. W końcu ubiegłego roku zakończyliśmy prace nad pierwszą pełną wersją Konsoli Operatorskiej. Otrzymała ona w związku z tym nową nazwę i od teraz mamy do czynienia z Konsolą VoiStation.

  Opublikowano: 02 luty 2017

  Więcej

Bieżąca działalność firmy

 • Collaboration Roadshow 2017

    ... prezentacja naszej oferty. Niezmiernie miło nam poinformować, iż dzięki organizatorom konferencji mamy okazję przedstawić swoją ofertę.

  Opublikowano: 09 listopad 2017

  Więcej

 • ostatnie miesiące ...

  ... to ciężka praca całego Zespołu. Wiosna obwitowała w naszej Firmie w pracę w zakresie nowych rozwiązań, aplikacji i zakończenia trwających od dłuższego czasu wdrożeń. 

  Opublikowano: 08 czerwiec 2017

  Więcej

 • Rozpoczęliśmy Nowy Rok 2017...

  ... a z nim pierwsze wdrożenia. W pierwszej kolejności pragniemy życzyć Państwu - naszym Klientom i Współpracownikom - Pomyślności i wielu sukcesów na ten Nowy Rok.

  Opublikowano: 02 luty 2017

  Więcej

Nasi klienci

accor1
bankpocztowy1
bik1
bor1
capgemini1
ciech1
damovo1
dimension1
edf1
grupa-zywiec1
herbapol1
ideabank1
inditex1
ing2
inig1
intercars1
kancelaria_rp1
kruz1
maic1
metro1
mjwpu1
netia2
obi1
onet1
orange_jpeg_z_painta
pekao1
play1
poczta1
policja1
pzl1
raiffeisen1
sodexo1
szpital1
TNT1
uam1
UDT1
UMBydgoszcz1
UMKatowice1
UZielonogorski1
ZarzadPortuGdansk1
zus1

Użyte loga firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.