Slide background

Systemy bilingowe

Logo PhoneBilling 96x96Nowa aplikacja PhoneBilling przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android.

 

Aplikacja pozwala na kontrolę połączeń telefonów komórkowych w trybie on-line.

PhoneBilling przeznaczony jest dla firm, które potrzebują sprawować kontrolę nad czasem pracy pracowników pod kątem rozmów telefonicznych.

Logo WebReporter 96x96Moduł WebReporter przeznaczony jest do generowania raportów z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

Dane pobierane są bezpośrednio z bazy systemu Kobi. WebReporter umożliwia autoryzację użytkownika przez podanie loginu i hasła lub automatycznie z wykorzystaniem bazy LDAP (logowanie domenowe). Zarządzanie uprawnieniami realizowane jest z poziomu przeglądarki.

... Konsola VoiStation.

W końcu ubiegłego roku zakończyliśmy prace nad pierwszą pełną wersją Konsoli Operatorskiej. Otrzymała ona w związku z tym nową nazwę i od teraz mamy do czynienia z Konsolą VoiStation.

Paszportyzacja

Moduł Paszportyzacji pozwala rejestrować w systemie wszelkie informacje dotyczące numerów telefonicznych, zarówno komórkowych jak też linii wewnętrznych central abonenckich oraz bezpośrednich łączy do operatorów.

Logo Kobi 96x96  Premiera wersji trzeciej systemu bilingowego Kobi.

We wrześniu 2015 ukazała sie długo oczekiwana trzecia wersja naszego systemu Kobi. Nowy system wzbogacony został o szereg nowych funkcji. Poprawiliśmy również działanie funkcji dotychczasowych.